Dom

Henan Yowo Industrial Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Henan Yowo Industrial Co., Ltd. została założona w 2015 roku jako firma zajmująca się integracją przemysłu i handlu, połączona z produkcją i handlem zagranicznym.

 

Yowo Industrial ma ścisły system kontroli jakości, zaawansowana linia produkcyjnazapewnienie wysokiej jakości produktów.Specjalizujemy się głównie wblacha aluminiowa, cewka aluminiowa, folia aluminiowa, blacha aluminiowa polerowana na lustro, blacha aluminiowa w kratkę, paski aluminiowe, pojemniki na żywność z folii aluminiowej itp..

 

Nasze produkty są szeroko stosowane w dekoracji architektonicznej, reklamie kasetonów, opakowaniach do żywności, oświetleniu, reflektorach słonecznych, dekoracji wnętrz samochodowych i zewnętrznych, dekoracji wnętrz, sprzęcie AGD, elektronice użytkowej, zapasach ropy naftowej, znakach, tabliczkach znamionowych, torbach, drukowaniu, rzemiośle, meblach i inne branże.

 

Do tej pory zdobyliśmy dobrą opinię w kraju i za granicą, coraz więcej klientów poznaje nas dzięki wysokiej jakości produkowanym przez nas produktom.

 

Jeśli potrzebujesz produktów aluminiowych, skontaktuj się z nami teraz!Daj nam szansę być Twoim niezawodnym dostawcą w najbliższej przyszłości!

Zobacz więcej O nas
nasza firma

2015 - Założenie firmy Henan Yowo Industrial Co., Ltd.

 

2015 - Pierwsze zamówienie otrzymaliśmy już w następnym miesiącu po założeniu.

 

2016 do 2017 - Nasze produkty aluminiowe zostały wywiezione do Ameryki Północnej, Azji Południowo-Wschodniej, Azji Południowej, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Europy Północnej itp.

 

2017 do 2019 - Nasze produkty aluminiowe zostały wyeksportowane do ponad 20 krajów na całym świecie!Coraz więcej klientów nawiązało długoterminowe relacje biznesowe z naszą firmą!

 

2020 - Yowo Industrial wysyła maskę na twarz do naszych współpracujących klientów, ponad 100000 sztuk zostało wysłanych za darmo, aby pomóc naszym klientom w walce z Covid-19!

Henan Yowo Industrial Co., Ltd
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : YOWO

Ilość pracowników : 20~80

Coroczne wyprzedaże : 1000000-5000000

Rok założenia : 2015

pc Export : 80% - 90%